3. AVO hamkorlari safiga 900 dan ortiq kompaniya va xizmatlar qo‘shildi
AVO ilovasini yanada qulayroq qildik. Hamkorlik tarmog‘iga 900 dan ortiq yangi kompaniya va tashkilotlar qo‘shildi. Endi AVO platinum kredit kartasi bilan hayotning turli sohalarini qamrab olgan ancha ko‘proq joylarda xarid va xizmatlar uchun to‘lov qilish mumkin.
Hamkorlar ro‘yxatiga sayohat, mehmonxona yoki ekskursiya uchun to‘lov qilish mumkin bo‘lgan sayyohlik agentliklari va xizmatlari kiritildi. Bozor va savdo majmualarida naqd pulsiz xarid qilish osonlashdi. Ro‘yxatga yangi sug‘urta kompaniyalari, taksi xizmatlari, IP-telefoniya va internet-provayderlar ham qo‘shildi.
Salomatlik uchun klinika, dorixona, diagnostika markazlari va laboratoriyalar bor. Ota-onalar maktab, bolalar bog‘chalari va sport to‘garaklari uchun onlayn to‘lov qilishlari mumkin. Haydovchilar avtomaktablar va texnik xizmat ko‘rsatish shoxobchalari xizmatlaridan foydalanishlari mumkin. Maslahat berish va kelishuvlarni kuzatib borish uchun yuridik kompaniyalar, shuningdek, xayriya pulini to‘g‘ridan-to‘g‘ri o‘tkazish mumkin bo‘lgan xayriya tashkilotlari qo‘shildi.
Endi AVO orqali kommunal xizmatlar, televideniye, issiqlik energiyasi, uy-joy mulkdorlari shirkatlariga badallarni to‘lash mumkin. Yangi onlayn platformalar, xorijiy xizmatlar va ko‘ngilochar kontent taqdim etuvchi saytlar ham mavjud.
Bu xizmatlarning barchasi AVO ilovasida bor. O‘z pulingiz yoki 100 mln so‘mgacha bo‘lgan kredit limiti hisobidan to‘lashingiz mumkin. Sarflangan summani 45 kungacha bo‘lgan foizsiz davrda qo‘shimcha to‘lovlarsiz qaytarsangiz bo‘ladi. Bu zudlik bilan to‘lash kerak bo‘lganda asqatadi.
AVO nafaqat kredit kartasiga ega bank, balki kundalik xarajatlarni boshqarish xizmatiga aylanyapti. Vaqtingizni tejashingiz, byudjetingizni rejalashtirishingiz va bir necha tugmani bosib, kerakli xizmatlardan foydalanishingiz uchun bir ilovada yuzlab kompaniyalar jamlangan.

3. AVO расширил партнёрскую сеть более чем на 900 компаний и сервисов
Мы сделали приложение AVO ещё удобнее. В партнёрскую сеть добавились более 900 новых компаний и организаций. Теперь кредитной картой AVO platinum можно оплачивать покупки и услуги в значительно большем количестве мест, охватывающих самые разные сферы жизни.
В списке партнёров появились туристические агентства и сервисы, где можно оплачивать поездку, отель или экскурсию. На базарах и в торговых комплексах стало проще оплачивать покупки без наличных. В списке также появились новые страховые компании, службы такси, IP-телефония и интернет-провайдеры.
Для здоровья теперь доступны клиники, аптеки, диагностические центры и лаборатории. Оплата школ, детских садов и спортивных секций теперь доступна онлайн для родителей. Автомобилисты найдут автошколы и СТО. Появились юридические компании для консультаций и сопровождения сделок, а также благотворительные организации, куда можно перевести пожертвование напрямую.
Теперь через AVO можно оплачивать коммунальные услуги, телевидение, теплоэнерго, взносы в ТСЖ. Есть новые онлайн-платформы, зарубежные сервисы и площадки с развлекательным контентом.
Все эти услуги доступны в приложении AVO. Оплатить можно своими средствами или за счёт кредитного лимита до 100 миллионов сумов. Потраченную сумму можно вернуть в течение беспроцентного периода до 45 дней без переплат. Это удобно, когда нужно оплатить сразу.
AVO становится не просто банком с кредитной картой, а сервисом для управления повседневными расходами. В одном приложении собраны сотни компаний, чтобы вы экономили время, планировали бюджет и получали доступ к нужным услугам за пару кликов.