AVO bank 2024-yilning 12-iyulida AVO connect ilk yarim yillik ichki konferensiyasi bo'lib o'tganligini ma'lum qiladi. Tadbirda bank xodimlari birinchi yarim yillik natijalarini sarhisob qilish, korporativ KPI va kelgusi rejalarni muhokama qilish, shuningdek, eng yaxshi xodimlarni taqdirlash va jamoa ruhini mustahkamlash maqsadida yig'ildilar.
AVO connect konferensiyasi innovatsion raqamli bank tarixida muhim qadam bo'lib, barchaga o'z tajribalarini bo'lishish, strategiyalarni muhokama qilish va korporativ qadriyatlarni mustahkamlash uchun tengsiz imkoniyatni taqdim etdi. Kun davomida xodimlar bank direktorlar kengashi vakillarini tinglab, jamoani birlashtiruvchi fleshmob va viktorinalarda ishtirok etdilar.
Konferensiyaning muhim daqiqalari
• Birinchi yarim yillik sarhisobi: bank rahbariyati qo'lga kiritilgan natijalar bilan bo'lishib, kelgusida qaysi sohalarda yanada oldinga chiqishimiz mumkinligiga urg'u berib o'tdi.
• Kelajak rejalari: ikkinchi yarim yillik rejalari muhokama qilinib, moliyaviy ko'rsatkichlarni yuqoriga ko'tarish bosh maqsad qilib olindi.

AVO bank с гордостью сообщает о проведении первой полугодовой внутренней конференции AVO connect, которая состоялась 12 июля 2024 года. Мероприятие собрало сотрудников банка для подведения итогов первого полугодия, обсуждения корпоративных KPI и планов на будущее, а также награждения лучших сотрудников и укрепления командного духа.
Конференция AVO connect стала важной вехой в истории инновационного цифрового банка. Она предоставила уникальную возможность для обмена опытом, обсуждения стратегий и укрепления корпоративных ценностей. В течение дня сотрудники слушали выступления представителей совета директоров банка, участвовали в командообразующих мероприятиях: флешмобе и викторинах.
Основные моменты конференции
• Итоги первого полугодия: руководство банка представило обзор достигнутых результатов, подчеркнув успехи и области для дальнейшего улучшения.
• Планы на будущее: были обсуждены стратегии и цели на второе полугодие, с акцентом на достижение финансовых показателей.